Karbon Film Isıtıcı Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Karbon Film Isıtıcı

Uzunluğu 100 m, eni 80 cm olan Film şeklindeki, Karbon Film Isıtıcı camilerde, konutlarda ve iş yerlerinde hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Karbon Film Isıtıcı Güney Kore’ den ithal edilen bir üründür. Ömrü 15 ile 20 yıl arasındadır. Sağlam, estetik, ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Ezilmez, kırılmaz ve kolay kolay arıza yapmaz. Camilerde, genellikle halı altına uygulanmaktadır ve camilere özel olarak dokunmatik bilgisayar sistemli zaman saati kullanıldığında daha ekonomik ve güvenli olmaktadır. Tüm illerin 5 vakit namaz vaktine ve Cuma günlerine, ileri-geri saat uygulamasına, derece ve kademelere göre 50 yıllık programlanmış olarak hazırlanmıştı. Kolay ve görsel ikonlu bir menüsü vardır. Herkesin kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Namazdan önce ayarlandığı cihette otomatik olarak açılır ve namazdan sonra otomatik olarak kapanır.

Karbon Film Isıtıcı

Karbon Film Isıtıcı

Karbon Film Isıtıcı, konutlarda da uygulanmaktadır. Konutlarda parke altına, duvarlara ve tavana uygulanabilir. Konutlara özel olarak Karbon Isıtıcılar için üretilen ‘’Oda Termostatı’’ kullanılmaktadır. Film Isıtıcıyıoda termostatı ile yönetebilirsiniz, dilerseniz gece ya da sair zamanlarda kapatabilirsiniz. Ya da Karbon Karbon Film Isıtıcıya takılan termostatlar vardır, belirli bir dereceye gelince otomatik olarak kapanır ve Karbon Film Isıtıcı soğuyunca otomatik olarak tekrar çalışmaya başlar. İş yerlerinde ise masanın içine, masanın altına ya da kışın tatlıcılar için tezgâhtaki tatlıların altına da kullanılabilir. Kışın namaz kılmak için bir parça seccade boyutunda 1  – 1,5 metre şeklinde de kullanılabilir.

Osmanlı Isıtma evlerde halılara özel 4m² ,  6m² ve daha fazla olmak kaydı ile Karbon Film Isıtıcılar hazırlayıp kargo ile gönderiyoruz. Bu ısıtıcılar aynı zamanda belirli ısı kontrolüne sahiptir. Hem de oldukça az elektrik harcar. 4 m’si 1 saatte 1 kilowatt elektrik harcamaktadır. Yani 4 m Karbon Film Isıtıcı 1 saatte elektrikli ısıtıcılardan daha az elektrik sarfiyatı yapmaktadır. Küçük mescitlerde ise sıva üstü panolar kullanılabilir. Sıva üstü panolarda bir zaman saati vardır. Fakat 10 – 15 günde bir defa namaz vakitlerine göre ayarlanması gerekmektedir. Evlerde küçük odalarda kullanmak için ise akıllı priz vardır.

karbon-film-osmanli-isitma

karbon-film-osmanli-isitma

Karbon Film Isıtıcının fişini akıllı prize takıp, akıllı prizi de normal prize takarak çalıştırabilirsiniz. Karbon Film Isıtıcı yaklaşık 4 senedir de Türkiye de de üretilmeye başlanmıştır.

Karbon Film Isıtıcının altına tekstil atıklarından yapılan keçe serilmektedir. Karbon Film Isıtıcının altına tekstil atıklarından yapılan keçe serilirse daha da çok verim alınmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Proffesional ThemeForest WordPress